Fudbaleri Real Madrida odigrali su večeras na gostujućem terenu nerešeno protiv Las Palmasa 2:2, u utakmici šestog kola španskog prvenstva i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Real je u dva navrata vodio, ali nije uspeo da ostvari pobedu kojom bi se odlepio od pratioca.

Ekipa Zinedina Zidana povela je u 33. minutu golom Marka Asensija, a pet minuta kasnije izjednačio je Domignes Tanausu. Novo vođstvo Realu doneo je Karim Benzema u 67. minutu, samo tri minuta pošto je ušao na teren, a konačan rezultat postavio je Serhio Arauho u 85. minutu.

Povezana vest:  Tevez na odmoru u Italiji razgovarao o prelasku u Inter?

Real je tako i drugu uzastopnu utakmicu u prvenstvu odigrao nerešeno i prvi je na tabeli sa 14 bodova, bodom više od drugoplasirane Barselone, koja je ranije danas pobedila Sporting iz Hihona sa 5:0.

Las Palmas je peti na tabeli sa 10 bodova.