Fudbaleri Valensije odigrali su večeras nerešeno 1:1 na svom terenu protiv Granade, u utakmici 12. kola španskog prvenstva.

Granada je povela golom Mehdija Karsela Gonsalesa u prvom minutu sudijske nadoknade vremena prvog poluvremena, a bod domaćima doneo je Nani u 47. minutu.

Valensija nema pobedu u poslednje četiri utakmice i zauzima 15. mesto na tabeli sa 11 bodova. Granada je jedina bez pobede u španskom prvenstvu i poslednja je na tabeli sa pet bodova, od kojih je dva boda osvojila u poslednje dve utakmice.

Povezana vest:  Lazović: Imamo kvalitet da stignemo i prestignemo komšije

Fudbaleri Espanjola pobedili su na gostujućem terenu Alaves sa 1:0 i nastavili niz od šest utakmica bez poraza.

Jedini gol postigao je Herard Moreno u 81. minutu. Moreno je dva minuta ranije promašio penal.

Espanjol je ostvario treću prvenstvenu pobedu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 15 bodova, a Alaves na 14. mestu ima dva boda manje.