Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Vest Hema sa 2:0 u utakmici 20. kola Premijer lige.

Mančester je tako upisao šesti uzastopni trijumf u Premijer ligi i šesti je na tabeli sa 39 bodova. Vest Hem, na drugoj strani, ima 22 boda i nalazi se na 13. poziciji.

Golove za Junajted na večerašnjem meču postigli su Mata u 46. i Zlatan Ibrahimović u 78. minutu.

Povezana vest:  Lil slavio u Nici

Vest Hem je već u 15. minutu meča ostao sa desetoricom igrača na terenu pošto je Sofian Feguli zaradio crveni karton nakon starta nad Filom Džonsom.

Junajted nije iskoristio brojčanu prednost u prvih 45 minuta, a na gol se čekalo sve do 63. minuta kada je pogodio Mata posle sjajne akcije, driblinga i asistencije Markusa Rašforda.