Fudbaleri Barnlija i Čelsija igrali su danas nerešeno 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 25. kola englekse Premijer lige.

„Plavci“ su na gostovanju poveli u sedmom minutu pogotkom Pedra posle sjajnog kontranapada i dodavanja Viktora Mozesa s desnog boka, ali se Barnli nije predavo.

Domaćin je do izjednačenja stigao 24. minutu, a strelac je bio Robi Brejdi iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.

Povezana vest:  Venger zadovoljan bodovnom razlikom na tabeli

Barnli je nakon izjednačenja do isteka prvih 45 minuta imao priliku da stigne do preokreta, ali je Tibo Kurtoa odbranio pokušaj Metjua Loutona koji bio sam ispred golmana Čelsija.

Drugo poluvreme borbu na sredini terena i samo jednu pravu priliku koju je za Barnli propustio Andre Grej u 48. minutu. Čelsi je u nastavku utakmice imao inicijativu, ali nije uspeo da probije čvrstu odbranu domaćina.