Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Selte sa 3:2 u utakmici 22. kola Primere.

Atletiko je do trijumfa stigao posle preokreta, pošto je do 87. minuta gubio sa 1:2.

Selta je povela već u petom minutu golom Gustava Kabrala, ali je Fernando Tores samo šest minuta kasnije izjednačio sjajnim volejom. On je uhvatio loptu okrenut leđima ka golu i preko glave je poslao u mrežu Selte.

Povezana vest:  Partizan igra u Lučanima, Zvezda domaćin Voždovcu

Tores je u 30. minutu imao veliku šansu da dovede svoju ekipu u vođstvo, ali nije iskoristio jedanaesterac, odnosno pogodio je prečku.

Ekipa iz Viga je u 78. minutu ponovo povela, a strelac je bio Džon Gvideti, ali je potom usledio veliki preokret Atletika.

Janik Karasko je prvo u 87. minutu izjednačio na 2:2 šutem sa oko 20 metara, a pobedu Atletiku doneo je Antoan Grizman u 91. minutu na asistenciju Kevina Gameira.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Malaga veruje u čudo, Real u Istanbulu overava polufinale

Atletiko je posle 12. pobede od početka sezone četvrti na tabeli sa 42 boda, dok je Selta na desetom mestu sa 30 bodova.