Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima Bačku sa 4:2, u 34. kolu Super lige, i tako definitivno izborili opstanak u najjačem rangu srpskog fudbala.

U uzbudljivoj utakmici u Bačkoj Topoli pet golova viđeno je u prvom poluvremenu, a ;Čukarički je do prednosti stigao u sedmom minutu pogotkom Saše Jovanovića.

Domaćin je već u 15. iz jedanaesterca stigao do izjednačenja, a strelac bio Filip Bajić.

Tim Nenada Lalatovića je u 27. minutu ponovo stigao do prednosti golom Asmira Kajevića, da bi potom Nemanja Obradović pogocima u 33. i 43. minutu overio trijumf „brđana“.

Bačka je u 89. minutu samo ublažila poraz.

Čukarički se današnjom pobedom učvrstio na prvom mestu plej-aut grupe i sada ima 29 bodova, četiri više od drugoplasiranog Spartaka, dok je Bačka peta sa 17.

Povezana vest:  Blater: Istraga protiv mene podseća na inkviziciju