Edin_DzekoEdin Džeko: Nismo zaslužili ovakav poraz

Nova sezona Bundeslige otvorena je utakmicom poslednja dva šampiona. U Minhenu su lov na nove trofeje otvorili fudbaleri Baerna i Volfsburga.

Na zaista srećan način, pogotkom Bastiana Švajnštajgera u poslednjim sekundama utakmice, Bajern je uhvatio startna tri boda i pobedio rezultatom 2-1. U prednost ih je doveo Tomas Muler na početku utakmice, dok je na 1-1 izjednačio, u drugom poluvremenu, najbolji strelac Volfsburga Edin Džeko.

-Na način kako smo odigrali prvo poluvreme definitivno nismo zaslužili nijedan bod. Ali, do promene odnosa na terenu došlo je u drugom delu kada smo bili dobri i jaki. Stvarno je nakon svega šteta da smo na ovakav način izgubili i jedan bod, koji smo zaslužili. Nismo smeli da primimo pogodak kada se kraj već mogao osetiti – rekao je reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Povezana vest:  adidas predstavlja golmanske rukavice "Predator Zones" uoči Svetskog prvenstva u Brazilu

Na ovu izjavu se nadovezao i trener Volfsburga, Englez Stiv MekKlaren.

-Ovo je najgori način da izgubite utakmice. Ne smemo dozvoliti ovakve poraze – kratko je dodao nekadašnji selektor Engleske i prošlogodišnji trener holandskog šampiona Tventea