nene_pszFRANCUSKA LIGA

PSŽ bolji od Arla, prvi poraz Tuluza

Fudbaleri Tuluza doživeli su svoj prvi ovosezonski poraz i to na svom terenu od ekipe Sent Etjena rezultatom 1:0 u meču petog kola Prve lige Francuske. Jedini gol na utakmici postigao je Batles u 34. minutu.

Pari Sen Žermen je na svom terenu bio bolji od Arl, slavio je sa 4:0, a u listu strelaca su se upisali Hoaro u 18, Sakho u 29. i Nene u 49. i 56. minutu.

Povezana vest:  Fudbaleri Inđije iz penala u finišu do pobede nad Novim Pazarom

Ren je pobedio Sošo 2:1 pogocima Katerina u petom i Mangana u 90. minutu. Jedini gol za goste dao je Perkis u 37. minutu. Nansi je u gostima nadigrao Monpelje 2:1. Golove za Nansi postigli su Bakar u petom i Traore u 34. minutu. Jedini strelac za domaće bio je Estrada u 50. minutu.

Okser i Kaen igrali su nerešeno, 1:1. Isti rezultat bio je i na meču između Liona i Valensijena. Lil je u gostima pobedio Lens rezultatom 4:1. Po dva gola za goste dali su Žervinjo u 23. i 87, kao i Frau u 79. i 81. minutu. Jedini gol za domaći tim postigoa je Bukari u 61. minutu.