nicaFRANCUSKA LIGA

Bordo poražen kod Nice

Fudblaeri Nice pobedili su kao domaćini Bordo s 2-1 u meču 5. kola francuskog francunskog prvenstva.

Domaćini su poveli golom Moulounguija u 35. minuti, a na novi pogodak gledaoci su čekali do četvrte minute sudijeks nadoknade, kada je Bamogo svojim pogotkom osigurao domaćinu pobedu. ‘Žirondinci’ su, doduše, uspeli da ublaže poraz golom iz jedanaesterca koji je postigao Modeste.

Povezana vest:  Partizan pobedio Napredak i učvrstio se na prvom mestu

Nica je i dalje neporažena nakon pet odigranih utakmica, a s ovom pobedom je skočila na četvrto mesto s devet bodova, tri manje od vodećeg Tuluza. Bordo je, pak, upisao već treći ovosezonski prvenstveni poraz, i sa samo četiri osvojena boda je na 18. mestu na tabeli..

Dodajmo da su Brest i Lorijen odigrali 0-0. I jedni i drugi sada imaju po 5 bodova…

Povezana vest:  Runi: Nismo zaboravili likovanje navijača Sanderlenda