logo_premijer_liga_bihPREMIJER LIGA BiH

Borac slavio u Sarajevu, rezultati i tabela posle 6. kola

U utakmici šestog kola Premijer lige BiH banjalučki Borac savladao je Sarajevo na Koševu minimalnim rezultatom 1:0.

Gol, za koji se na kraju ispostavilo da je bio odlučujući, postignut je sedmom minutu, a u listu strelaca se upisao Duško Stajić.

Imaloje Sarajevo priliku da dođu do izjednačenja u 14. minuti. Nakon što je pomoćni sudija signalizirao da je Trivunović igrao rukom, Arsenijević je šutirao s bele tačke, ali pogodio je stativu.

U nastavku igre bilo je šansi i na jednoj i na drugoj strani. Fudbaleri Sarajeva do samog kraja utakmice pokušavali su da dođu do izjednačujućeg gola. Imao je Kojašević niz dobrih prilika, kao i Arsenijević, ali na kraju je na semaforu ostalo 1:0.

Ovom pobedom banjalučki Borac je preuzeo lidersku poziciju na tabeli, koju je do ovog kola držalo Sarajevo.

Povezana vest:  Laković u Beču na sastanku o regionalnim ligama