PRIJATELJSKI MEČ SEVERNA IRSKA – SRBIJA 1:0 (0:0)

Antić odlično promešao karte

Dugo najavljivana prijateljska utakmica između Severne Irske i Srbije odigrana je večeras u Belfastu na Vindzor parku. Srbija je nastavila pobednički niz. Ovoga puta pala je i rerpezentacija Severne Irske rezultatom 1:0 (0:0).

radomir antic

Selektor Antić počeo je utakmicu sa formacijom 4-4-3 i to sa Lazovićem, Tošićem i Jovanovićem, kao napadačima dok je na golu bio Isailović.

Povezana vest:  PSŽ i Siti dogovorili transfer Karlosa Teveza

Prvo poluvreme nije donelo nikava iznenađenja. Više loptu u posedu imali domaći fudbaleri. Prva šansa bila je u 10 minutu. Kuzmanović j eodlično šutirao ali na kraju bio je samo korner. Irci su odmah uzvratili. Mekgin je odlično šutirao ali se istakao Isailović.

Najbolju šansu Orlovi su imali upred kraj prvog poluvremena. Kolarov je odlično prošao a Kuzmanović je iz dobre pozicije šutirao ali preko gola.