Vojo_Ubiparip_spartakSpartak osvojio samo bod kod kuće, pobeda Rada

Fudbaleri Spartaka osvojili su danas u Subotici samo bod protiv ekipe Sloboda Sevojno, iako su vodili sa 2:0, dok je Rad u Beogradu pobedio kulski Hajduk sa 1:0 u petom kolu Super lige Srbije.

Subotički „golubovi“ odlično su počeli duel protiv Slobode i poveli u osmom minutu golom Duška Torbice iz jedanaesterca.

Povezana vest:  Gece trenirao individualno, neizvestan za finale LŠ

Mladi reprezentativac Srbije Vojo Ubiparip je u 67. minutu povisio na 2:0 i tada se činilo da će domaća ekipa sigurno osvojiti nova tri boda.

Igrači Slobode, međutim, nisu mislili tako i za samo šest minuta došli su do izjednačenja. Najzaslužniji za to bio je dvostruki strelac Marko Pavićević, koji je u 82. i 88. minutu zatresao mrežu Spartaka.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA, Partizan protiv AEL-a ili Linfilda

Fudbaleri Rada do pobede protiv Hajduka na Banjici došli su golom Miloša Dimitrijevića u 69. minutu.

U prvoj današnjoj utakmici petog kola branilac titule Partizan u Čačku je savladao Borac sa 2:0.