alegriaGrupo_1,3LIGA ŠAMPIONA

Grupa G: Real sam prvom mestu, Milan nerešeno u Amsterdamu

Fudbaleri madridskog Reala došli su na prvo mesto Grupe G u Ligi šampiona, pošto su u gostima pobedili Okser sa 1:0, dok su Ajaks i Milan odigrali 1:1.

Real ima šest bodova, sledi Milan sa četiri, dok Ajaks ima jedan, a Okser je bez bodova.

Povezana vest:  JELEN SUPER LIGA, Rezultati utakmica 14. kola, strelci i tabela Super lige

Pobedu Realu doneo je Anhel Di Marija u 81. minutu, samo sedam minuta pošto je ušao u igru. On je pokupio pas desnog beka Alvara sa desne strane, uštopovao je loptu grudima i snažnim šutom smestio u mrežu.

Okser je imao dve prilike – prvu kada je Irineuš Jelen u 62. minute izašao na čist šut, ali je brzo šutirao i lopta je otišla pored gola.

Povezana vest:  Fejenord posle poraza od 0:10 nije otpustio trenera

Druga je bila kada je Pepe u 80. minutu zamalo postigao autogol kada je loptu Kamela Šafnija glavom uputio ka svom golu i pogodio prečku.

Milan je spasao bod u Amsterdamu zahvaljujući Zlatanu Ibrahimoviću, koji je dao gol svom bivšem timu.

Ajaks je poveo golom kapitena Luisa Suaresa u 23. minutu. Milan je izjednačio u 37, kada je Ibrahimović akrobatski pokupio pas Klarensa Sedorfa, još jedne zvezde Ajaksa i smestio loptu u mrežu.

Povezana vest:  Ozil: Ne napuštam klub, želim da se dokažem u Madridu