Saragosa_FKSaragosa sa 10 igrača odigrala nerešeno

Fudbaleri Saragose su sa 10 igrača danas uspeli da odigraju nerešeno 2:2 sa Sportingom, u šestom kolu Primere.

Fudbaler Srbije i Saragose Ivan Obradović postigao je autogol, kojim je Sportig poveo u 33. minutu. Domaći tim je od 47. minuta igrao bez Jiržija Jarošika zbog crvenog kartona, što je bilo dovoljno da Dijego Kastro dva minuta kasnije iz penala povisi vođstvo Sportinga na 2:0.

Kada se činilo da će gosti osvojiti sva tri boda, raspoloženi Floran Sinama Pongol je za četiri minuta drugog poluvremena (u 57. I 61. minutu) uspeo da postigne dva gola i donese bod Saragosi.

U drugom meču Real Sosijedad je pobedio Espanjol sa 1:0, pogotkom Huana Danije Forlina.

U poslednjem današnjem meču sastaju se vodeća Valensija, koja je u Ligi šampiona izgubila od Mančester junajteda i Atletik Bilbao.

Povezana vest:  LIGA EVROPE, REZULTATI, Debakl Partizana, sigurne pobede Borusije, Napolija i Lacija