navijaci_radaRad pobedio Borac u završnici, prestigao Vojvodinu

Fudbaleri Rada pobedili su danas u Beogradu Borac iz Čačka sa 3:1 i tako posle osam kola došli na treće mesto tabele Super lige Srbije.

Rad ima 17 bodova, jedan više od Vojvodine, koja je odigrala 0:0 sa Hajdukom iz Kule.

Za razliku od prošlih sezona, kada su često gubili utakmice u završnicama mečeva, nebeskoplavi sa Banjice su danas napravili preokret i pobedili u poslednjih 10 minuta.

Povezana vest:  Jović se vraća u reprezentaciju pred baraž za EP

Borac je poveo u devetom minutu golom Aleksandra Ignjatovića i čuvao je prednost i branio se od brojnih napada sve do 80. minuta, kada je Mario Maslać srušio Luku Milivojevića u šesnaestercu.

Siguran izvođač penala bio je Miloš Dimitrijević. Rad je nastavio da napada i do prednosti je došao u 89. minutu, kada je Vlada Jovančić lobovao golmana Borca.