Lens_Rennes_Douchez_BoukariPoraz Sent Etjena, Ren osvojio bod

Fudbaleri Lensa i Rena odigrali su večeras bez golova u meču osmog kola Prve lige Francuske.

Nica je na svom terenu nadigrala Sent Etjen 2:1 golovima Munijea u 47. i Sade u 67. minutu. Jedini strelac za goste bio je Paje u 11. minutu sa bele tačke

Lorijen je bio bolji od Valensijena 2:1. Gosti su poveli golom Danića u četvrtom minutu. Pobedu domaćinu doneli su Gameiro u 12. i Diara u 25. minutu. Poslednju utakmicu 8. kola odigrali su Lion – Lil, a bolji je bio Lil koji je slavio sa 3:1. Poveo je Lion u trećem minutu golom Lopeza, koji je bio siguran i u izvođenju penala u 56. minutu, a pre njega drugi gol za domaćine postigao je Gurkuf u 41 minutu. Utešni gol za Lil postigao je Sou u 52. minutu.

Povezana vest:  Aleksandar Stanojević: Odlučio sam da odem još posle derbija

Prvo mesto na tabeli drži Ren sa 19 bodova, dok je Sent Etjen drugi sa 17.