igraci_zvezde_pozdrav139. VEČITI DERBI

Kristić nezadovoljan porazom, zadovoljan ambijentom

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Aleksandar Kristić izjavio je da nije zadovoljan igrom svojih izabranika, kao ni minimalnim porazom od 1:0 na utakmici sa Partizanom, ali je istakao da je oduševljen ukupnim ambijentom koji je vladao tokom derbija na stadionu Crvene zvezde..

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA EP 2016, Nemačka i Portugalija na pragu EP

-Sigurno je da nisam zadovoljan ni rezultatom ni igrom moje ekipe – istakao je Kristić.

On je napomenuo da je igru crveno-belih „presekao“ rani gol Moreire u šestom minutu, kojim je Partizan na kraju i dobio utakmicu.

-Igrači Partizana su jednostavno, zatvorili sve prilaze svokm golu. Istina, imali smo nekokliko šansi i žao mi je što nismo uspeli da ih iskoristimo – rekao je Kristić i dodao da će razloge poraza analizirati posle utakmice..

Povezana vest:  Rašović: Vratili smo se na čelo da ostanemo što duže

On je napomenuo da je zadovoljan „divnim ambijentom“ koji je vladao tokom utakmice.

-Nadam se da će ova sjajna sportska atmosfera vladati i u nastavku dana – rekao je Kristić.