Kevin Nolan Newcastle UnitedNjukasl ubedljiv protiv Sanderelenda

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas Sanderlend sa 5:1, u utakmici 10. kola engleske Premijer lige.

Najzaslužniji za pobedu crno-belih bio je Kevin Nolan koji je postigao tri gola, u 26. minutu, 34. i 75. minutu, dok je dva pogotka postigao Šola Ameobi, u 45. iz jedanaesterca i 70. minutu.

Jedini gol za gostujući tim postigao je Daren Bent u 90. minutu.

Povezana vest:  Alegri se dokazao u Juventusu

Sanderlend je od 53. minuta igrao sa 10 igrača, pošto je Titus Brambl isključen zbog prekršaja nad Endijem Kerolom.

Njukasl se četvrtom prvenstvenom pobedom popeo na sedmo mesto na tabeli sa 14 bodova, dok je Sanderlend 11. sa dva boda manje.

Fudbaleri Aston Vile i Birmingem sitija odigrali su bez golova u gradskom derbiju.