mancester_junajted_vs_bursa_ls_slavljeLIGA ŠAMPIONA

Grupa C: Ubedljive pobede Mančester Junajteda i Valensije

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su večeras na gostovanju kod Burse sa ubedljivih 3:0 i učvrstili se na liderskoj poziciji na tabeli Grupe C Lige šampiona.

Valensija je na svom terenu savladala Glazgov Rendžers i izbila na drugo mesto na tabeli.

Mančester je do pobede u Turskoj stigao zahvaljujući golovima u drugom poluvremenu.

Povezana vest:  Partizan može u Evropu, ostali na čekanju

Prvo je Daren Flečer, na asistenciju Majkla Kerika u 48. minutu, doveo evropskog šampiona iz 2008. godine u vođstvo od 1:0.

Gabrijel Obertan je u 73. minutu na dodavanje Park Ji-Sunga vođstvo Junajted povisio na 2:0, da bi 20-godišnji Bebe u 77. minutu postavio konačan rezultat.

Nemanja Vidić igrao je svih 90 minuta za Mančester junajted, a Ivan Ergić je celim tokom meča branio boje Burse.

Povezana vest:  Benitez: Biću srećan ako me Gvardiola zameni u Čelsiju

Junajted sada ima 10 bodova, tri više od Valensije, koja je do pobede nad Glazgovom stigla zahvaljujući dvostrukom strelcu Robertu Soldadu i pogotku Tina Košte.

Glazgov je ostao na pet bodova, dok je Bursa poslednja, pošto je izgubila u sva četiri dosadašnja meča.