FRANCESCO_TOTTILIGA ŠAMPIONA

Grupa E: Bajern u osmini finala, pobedila i Roma

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u gostima kod Kluža sa 4:0 i u četvrtom kolu Grupe E Lige šampiona osigurali mesto u osmini finala Lige šampiona.

Najzaslužniji za pobedu Bajerna bio je Mario Gomes, koji je golovima u 12, 24. i 71. minutu praktično rešio utakmicu.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Čelnicima UEFA smeta humor Monti Pajtona

Rumunski tim je dokrajčio pogodak Tomasa Milera u 90. minutu.

Bajern je u četiri dosadašnja kola ostvario maksimalan učinak i sada ima 12 bodova, dok je na drugo mesto izbila Roma sa šest, pošto je večeras u Bazelu savladala istoimeni tim sa 3:2.

Žeremi Menjes je u 16. minutu postigao prvi gol za Romu, a kapiten Frančesko Toti je u 25. povisio na 2:0, pošto je iskoristio penal dosuđen zbog prekršaja Valentina Štokera nad Jon-Anreom Riseom.