Fudbaleri CSKA iz Moskve pobedili su večeras na svom terenu aktuelnog evropskog prvaka Real Madrid sa 1:0, u utakmici drugog kola Grupe G u Ligi šampiona.

Jedini gol postigao je Nikola Vlašić u drugom minutu.

U drugoj utakmici u toj grupi, fudbaleri Rome pobedili su kao domaćini Plzenj sa 5:0.

Roma je povela golom Edina Džeka u trećem minutu na asistenciju Aleksandra Kolarova, a svoj drugi gol bosanski fudbaler postigao je u 40. minutu. Treći gol postigao je Džengiz Under u 64, a četvrti Džastin Klajvert, u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Džeko u drugom minutu nadokande vremena.

Povezana vest:  Fudbaleri Partizana se družili sa najmlađim navijačima

Na tabeli Grupe G CSKA je prvi sa četiri boda, Real i Roma imaju po tri, dok je Plzenj poslednji sa jednim bodom.

U trećem kolu, 23. oktobra, Roma će igrati kao domaćin protiv CSKA, a Real će dočekati Plzenj.