Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras kao gosti Čukarički sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu šampionata.

Zvezda je povela u 24. minutu golom El Fardu Bena iz jedanaesterca, koji je dosudjen posle duela Darka Puškarića i Ričmonda Boaćija. Četiri minuta kasnije izjednačio je Luka Stojanović, a pobedu gostima doneo je Boaći, golom u 30. minutu.

Povezana vest:  Tores sa dva gola odveo Atletiko preko Reala

Crveno-beli su mogli ubedljivije da pobede, ali je Ben u 50. minutu promašio penal. Penal je dosudjen posle starta Borisa Kopitovića na Ebilisiju, zbog čega je fudbaler Čukaričkog isključen, posle drugog žutog kartona.

Utakmica je igrana po veoma teškom terenu, nakon što je tokom celog dana teren čišćen od snega, ali i po niskoj temperaturi u Beogradu.

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati utakmica 29. kola Premijer lige i tabela

Zvezda je jedina neporažena ekipa u Super ligi, prva je na tabeli sa 59 bodova, dok Čukarički zauzima četvrto mesto sa 39.