almeida_slavljeAlmeida predvodio Verder do pobede nad Sankt Paulijem

Fudbaleri Verdera pobedili su danas u Bremenu gostujući Sankt Pauli sa 3:0 u 14. kolu Bundeslige.

Najzaslužniji za pobedu Verdera bio je Ugo Almeida, strelac sva tri gola za tim iz Bremena.

Almeida je teren morao da napusti u 80. minutu kada je dobio crveni karton. Meč je sa 10 igrača zavrssio i Sankt Pauli zbog isključenja Markusa Toranta.

Povezana vest:  Kranjčar karijeru nastavlja u Dinamu iz Kijeva

Keln i nemački prvak iz 2009. godine Volfsburg u poslednjoj utakmici 14. kola igrali su nerešeno 1:1.

Milivoje Novakovič je u 51. minutu doneo vođstvo domaćima, ali je Volfsburg izjednačio u 81. golom Brazilca Sisera Santosa.

Lider prvenstva Borusija iz Dortmunda juče je savladala imenjaka iz Menhegladbaha sa 4:1, dok je branilac titule prvaka Bajern Minhen istim rezultatom slavio na utakmici sa Ajntrahtom iz Frankfurta.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Finale najboljih: Mančester - Barselona