Aston_VillaMekliš zadovoljan plasmanom u polufinale Liga kupa

Trener Birmingema Aleks Mekliš rekao je da je verovao u pobedu protiv gradskog rivala Aston Vile u četvrtfinalu Liga kupa, preneli su danas britanski mediji.

Birmingem je sinoć na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 2:1, u četvrtfinalu Liga kupa, a gol odluke postigao je srpski reprezentativac Nikola Žigić u 84. minutu utakmice.

-Nije bilo lako, Vila je imala više loptu u posedu, bili su bolji. Imali smo nekoliko prilika u prvom poluvremenu, nismo ih iskoristili I razočarali smo se kada su izjednačili – rekao je Mekliš britanskim medijima.

Povezana vest:  Finale Lige šampiona 2014. godine u Lisabonu

-Ali, imao sam dobar osećaj, bio sam miran tokom utakmice. Naravno, vikao sam, usmeravao ih, sa njima učestvovao u svakoj akciji, ali dobro sam se osećao i drago mi je što smo pobedili – rekao je on.

Birmingem će u polufinalu Liga kupa igrati protiv Vest Hema, a u drugom polufinalu sastaju se Arsenal i Ipsvič.