Lisandro-Lopez_lionLion sigurno do pobede

U utakmici 17. kola francuskog Le Championnata fudbaleri Liona su na svom Gerlandu pobedili Tuluz 2-0 i tako došli na treće mesto tabele. Imaju samo dva boda manje od vodećeg Lila.

Argentinac Lisandro Lopez je prvi svladao suparničkog golmana Valverdea, dok je pola sata kasnije Gomis povećao na 2-0. Komotno vođstvo je u drugom poluvremenu nešto smirilo napade Liona koji se zadovoljio sigurnim vođstvom i sa tri boda u džepu.

Monako je nastavio s negativnim rezultatima, pa su tako na svom terenu poraženi od Sent Etijena 2-0. Golove su postigli Batles u 20. minutu i Sako u 78.Neverovatno zvuči da su igrači Monaka, u devet domaćih utakmica, svojim navijačima priuštili samo pet pogodaka što je apsolutni negativni rekord lige.