Fudbaleri Javora i Crvene zvezde odigrali su danas u Ivanjici nerešeno 1:1 (1:0) u 16. kolu Superlige.

Šampion Srbije poraz na gostavanju izbegao zahvaljući golu Milana Jevtovića u 87. minutu.

Domaćin je poveo poveo u 25. minutu, kada je Nikola Petković savladao Milana Borjana.

Crveno-belima u 77. minutu poništen je gol zbog ofsajda, a imali su fudbaleri Zvezde i šansu za pobedu u nadoknadi vremena, kada je Ben promašio zicer.

Povezana vest:  Fudbaleri Zvezde pobedili Čukarički

Bio je ovo prvi remi izabranika Vladana Milojevića u domaćem prvenstvu, kojim su crveno-beli su zadržali prvo mesto na tabeli, dok su fudbaleri Javora ovim bodom ostali na 10. mestu Superlige.

Pobednika nije bilo ni u meču TSC i Voždovca u Senti, koji je završen 2:2 (1:1).

Fudbaleri TSC-a poveli su u drugom minutu preko Dejan Milićevića, a 180 sekundi kasnije ekipa iz Beograda izjednačila je rezultat, kada je strelac bio Justas Lasickas.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Rezultati utakmica šestog kola Lige šampiona i tabela

Domaćin je do novog vođstva stigao u 60. minutu golom Vladimira Sialđija, a konačan rezultat postavio je Nemnja Nikolić u 76. minutu sa penala.

Tabela: Crvena zvezda 40 bodova, Čukarički 33, Vojvodina 30, Partizan 29, TSC 29, Voždovac 26, Radnički 25, Mladost 22, Spartak 21, Javor 20, Napredak 18, Proleter 16, Radnik 15, Rad 11, Inđija 7, Mačva 3

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Više od 10 miliona gledalaca pratilo prvu utakmicu