Fudbaleri Radničkog i Čukaričkog odigrali su danas u Nišu meč bez golova, u okviru osmog kola Super lige Srbije.

Radnički se nalazi na četvrtoj poziciji sa 16 bodova i u narednom kolu će gostovati Voždovcu, dok će Čukarički koji je sedmi sa 15 bodova dočekati Mačvu.

Metalac i Mladost su u Gornjem Milanovcu odigrali 1:1. Gol za Metalac je postigao Aleksandar Katanić u 10. minutu sa penala, dok je izjednačenje Mladosti doneo Aleksandar Ješić u 86. minutu.

Povezana vest:  Domenek donirao 150.000 evra amaterskim klubovima

Metalac se nalazi 12. mestu sa devet bodova, dok Mladost peta sa 16 bodova. U narednom kolu, Metalac će gostovati Napretku, dok će Mladost dočekati Crvenu Zvezdu.

Bačka i Napredak su u Bačkoj odigrali bez golova. Bačka je od 72. minuta igrala sa igračem manje. Bačka ima šest bodova i zauzima 15. poziciju na superligaškoj tabeli, dok je Napredak osvojio bod manje i nalazi se na 16. mestu.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Žilberto Silva: Još mogu da pomognem Brazilu

U narednom kolu Bačka gostuje Partizanu, dok će Napredak dočekati Metalac.