FUDBALSKA-LOPTANavijač Stouka u pritvoru

Trener Sanderlenda Stiv Brus rekao je da je jedan mlađi navijač tog kluba u pritvoru, pošto je po završetku današnje utakmice sa Njukaslom utrčao u teren i gurnuo golmana crno-belih Stiva Harpera. Policija je odvela navijača pošto je po završetku utakmice gurnuo Harpera, koji je nakon toga pao na travu.

Povezana vest:  Redknap: Ako je Džeko tako dobar, zašto košta samo 27 miliona funti?

-On je trenutno u pritvoru. Nadam se da će mu na duže zabraniti ulazak na stadion, pošto on to zaslužuje – rekao je Brus britanskim medijima.

Trener Njukasla Alan Parđu rekao je da mu se čini da je navijač udario u leđa Harpera, ali da „to nije bilo zlonamerno“. Po završetku utakmice navijači su se na tribinama gađali stolicama.

Povezana vest:  LAV KUP SRBIJE, Zvezda i Partizan igraju u sredu od 17 sati

Derbi meč severo-istoka Engleske završen je remijem – 1:1. Njukasl je poveo u 52. minutu golom kapitena Kevina Nolana, a domaći Sanderlend izjednačio je u četvrtom minutu sudijske nadoknade preko Asamoe Gijana.