jagodina_prpireme

Druga pobeda Jagodine, dva gola Đilasa

Prijateljsku utakmicu, u jutarnjem terminu odigrala je Jagodina sa premijerligašem BIH, Borcem iz Banjaluke, i slavila rezultatom 2:0. Za Jagodinu su nastupili igrači koji su u meču protiv Gangvona imali manju minutažu ili nisu nastupali. Od samog početka utakmice Jagodinci su diktirali tempo igre a u prvom poluvremenu stvorili dve lepe prilike preko Đilasa. U drugom poluvremenu nastavljaju sa dominacijom na terenu i takvu igru krunišu sa dva pogotka Đilasa. Napomenimo da je pobeda mogla da bude ubedljivija da su odlične prilike u drugom poluvremenu iskoristili, još jednom Đilas i Miloš Stojanović.

Povezana vest:  Apija: U neke duele nismo ulazili dovoljno ozbiljno

Posle 12 dana rada, danas su Jagodinci imali slobodno popodne koje će iskoristiti za posetu gradu. Sledeću utakmicu i poslednju proveru pred povratak kući, Jagodina će imati u ponedeljak, kada će odigrati meč protiv Polonije.

Jagodina je nastupila u sledećem sastavu: Šimić, Čančarević, Protić , Vasiljević, Ilić, Stojkov, Jovanović, Vusljanin, Ivanović, Stojanović, Đilas

Igrali su još: Tomić, Dukić i Radovanović

Povezana vest:  Kuzmanović: Danci su nam pokazali kako se igra