goran_stevanovic_trener_partizan_fudPoraz Partizana na prvoj kontrolnoj utakmici

Fudbaleri Partizana izgubili su danas od sedmoplasiranog tima u rumunskom prvenstvu Brašova sa 0:3 na pripremnoj utakmici u turskoj Antaliji. Brašov je poveo golom Atile Hadnađa u 11. minutu, a Marijan Kristesku je samo tri minuta kasnije povosio na 2:0. Konačan rezutlat postavio je Robert Ilješ sa penala u 61. minutu.

Povezana vest:  Zvezda sigurna u Jagodini, uvećala prednost na vrhu

Trener crno belih Goran Stevanović posle meča je kazao da je nezadovoljan što je njegova ekipa dva gola primila posle individualnih grešaka, iako se na treninzima dosta pažnje posvećuje upravo ispravljanju takvih problema.

-Idemo dalje… Ovo je tek prva utakmica, puno je novih igrača i treba vremena da se uigraju. Pored svega i umor je jako prisutan, zbog toga je ekipa delovala sporo, a to sam naročito primetio juče posle drugog treninga. Nama i nije cilj da odmorimo ekipu za ovakve utakmice, već nastavljamo i sledećih dana sa po dva treninga dnevno – rekao je Stevanović.