Kenwyne_Jones_WBA_Nicky_Shorey_Jerome_Thomas

Vela opet doneo bod Vest Bromviču

U poslednjem dvoboju 28. kole engleskog prvenstva Stouk Siti i Vest Bromvič Albion odigrali su bez pobednika, 1:1.

Domaćin je poveo pogotkom Irca Rorija Delapa glavom u 52. minuti, ali u 87. minuti meksički napadač Karlos Vela je udarcem iz blizine savladao domaćeg golmana i doneo svojoj ekipi važan bod, koji WBA diže iz zone ispadanja.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, PLEJ OF, Borusija ispustila podvig, Spartak odoleo u Istanbulu

Vela je u Vest Bromvič došao na pozajmicu iz Arsenala, a postigao je gol u završnici utakmice i u prethodnom kolu za remi (1:1) s Volverhemptonom. Danas je zamalo osigurao gostima pobedu, ali u sudijskoj nadoknadi golmana Stouka Asmir Begović dvaput je obranio njegove opasne udarce.

Remi je podigao WBA iznad Vest Hema i Volverhemptona, na 17. mesto s 29 poena.