Emanuele_Giaccherini_cezena

Ćezena pobedila Sampdoriju

Fudbaleri Ćezene pobedili su danas Sampdoriju u Đenovi sa 3:2, u utakmici 28. kola italijanskog prvenstva i ostvarili tek drugu pobedu na gostovanjima ove sezone.

Fudbaleri Ćezene su za pet minuta postigli tri gola. Gosti su poveli u 43. minutu golom Marka Parola i tim rezultatom završeno je prvo poluvreme. U 46. minutu vođstvo je duplirao Emanuele Gaćerini, a svoj drugi gol na meču postigao je dva minuta kasnije.

Povezana vest:  SP JUŽA AFRIKA, Poznat tim Severne Koreje za Mundijal

Sampdorija je prvi gol postigla u 83. minutu kada je strelac bio Masimo Volta, a konačan rezultat postavio je Masimo Makarone u drugom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca.

Ćezena se sada popela na 17. mesto i ima 18 bodova, koliko ima i Leće, koji se nalazi u zoni ispadanja, dok je Sampdorija ostala na 14. mestu sa 31 bodom.