Roman_Pavlyuchenko_Totenhen_Volverhempton

Vulfsi osvojili bod protiv Totenhema

Fudbaleri Vulverhemptona uspeli su danas na svom terenu da osvoje vredan bod protiv favorizovanog Totenhema u 29. kolu Premijer lige.

U drugoj današnjoj utakmici Liverpul je pobedio Mančester junajted sa 3:1. Totenhem bi mogućom pobedom izbio na četvrto mesto, ali je sada ostao peti. Čelsi sutra gostuje kod Blekpula.

Povezana vest:  Crvena zvezda slavila protiv Vojvodine u Novom Sadu

Vulverhempton je pretposlednji, sa 29 bodova, dva više od „fenjeraša“ Vigana i bodom manje od Birmingema.

Izjednačenje Vukovima doneo je škotski reprezentativac Stiven Flečer u finišu meča.

Domaći tim poveo je preko Kevina Dojla u 20. minutu, ali je Džermejn Defo postigao dva gola za pet minuta i doneo Totenhemu vođstvo do 35. minuta. To su reprezentativcu Engleske bili prvi prvenstveni golovi ove sezone.

Povezana vest:  Borusija Dortmund i Bajern nastavili trku, gol Kuzmanovića

To nije, međutim, bio kraj prvog poluvremena, pošto je Dojl u 40. minutu iskoristio penal i doneo Vulfsima izjednačenje.

Već na početku drugog poluvremena Roman Pavljučenko doneo je novu prednost Totenhemu, da bi konačan rezultat postavio Flečer u 87. minutu, 14 minuta pošto je ušao u igru.