Camara_Belhanda_Giroud_Utaka

Pobeda Lila, remi PSŽ-a

Lil je pobedio Valensijen 2:1 u susretu 27. kola francuskoga prvenstva i povećao svoju prednost pred konkurentima na tri boda.

Domaćin je poveo u 39. minuti golom Sovua, a izjednačio je Pujol u 59. minuti. Lil je do pobede došao golom Edena Hazarda u drugom minutu sudijske nadoknade.

PSŽ je u Parizu odigrao 2:2 protiv Monpeljea nakon što je vodio 2:0 golovima Oaraua (11) i Mbive (autogol – 14). Gosti su u nastavku uspeli da izjednače, a dvostruki strelac je bio Žiroud (47, 58). Drugi gol Monpelje je postigao s igračem manje nakon što je u 49. minuti isključen Žanešamp.