robert_prosinecki_kup_derbi

Prosinečki: Čestitam momcima na karakteru

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas kao gost ekipu Metalca sa 1:0 u utakmici 22. kola prvenstva Srbije.

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki je posle pobede svoje ekipe u Kragujevcu izjavio:

-Čestitam mojim momcima na karakteru koji su pokazali posle tri velike propuštene prilike u prvom poluvremenu. Trebalo je da bude barem 2:0 već posle prvog poluvremena, ali je realizacija zakazala. U nastavku smo imali snage da stignemo do gola koji nam je doneo zasluženu pobedu danas – rekao je Prosinečki.

Povezana vest:  Borac i Radnički iz Niša odigrali nerešeno bez golova

Prosinečki smatra da je sudija pogrešio kada početkom drugog poluvremena nije dosudio jedanaesterac za njegov tim.

-Što se tiče penala, ja sam ga video. Igrač je prošao, ruka je ostala i zato mislim da je sudija trebalo da pokaže na ‘belu tačku’. Nama ostaje da se okrenemo onome što nam sledi, utakmici sa Slobodom, a zatim i derbiju sa Partizaniom u Humskoj – rekao je Prosinečki.

Povezana vest:  Ćurčić: Navikli na probleme, ali verujem u uspeh