danko_lazovic_zenit

Dva gola Lazovića u pobedi Zenita

Nekadašnji srpski fudbalski reprezentativac Danko Lazović postigao je danas dva gola za Zenit, u pobedi protiv ekipe Krila Sovjetov sa 3:0, u 6. kolu šampionata Rusije.

Lazović je ušao u igru u 55. minutu, a upisao se u strelce u 81. i 86. minutu. Prvi gol za ekipu ruskog šampiona postigao je Keržakov u 11. minutu.

Povezana vest:  Antirasistička kampanja pred Mundijal u Rusiji

Lazović je do sada u šampionatu postigao pet pogodaka i ubedljivo vodi na listi strelaca.

Drugi srpski internacionalac Aleksandar Luković proveo je ceo meč na klupi. Za ekipu Krila Sovjetov igrao je bivši kapiten Partizana Nenad Đorđević.

Zoran Tošić odigrao je svih 90 minuta u remija moskovskog CSKA na gostovanju Tomsku (1:1).

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE, LIGA ŠAMPIONA, Partizanu tri gola prednosti pred revans na Farskim Ostrvima

Rezultati 6. kola šampionata Rusije: Tomsk – CSKA 1:1, Rubin – Amkar 1:1, Zenit – Krila Sovjetov 3:0, Spartak Moskva – Spartak Nalčik igraju od 17.00.

Tabela: Zenit 13, Kuban 12, CSKA Moskva 11…..