Partizan nerešeno sa Dnjeprom pred povratak iz Antalije

FK_Partizan_logoFudbaleri Partizana igrali su danas nerešeno sa ukrajinskim Dnjeprom 1:1 na poslednjoj kontrolnoj utakmici u turskoj Antaliji.
Dnjepar je vodio sve do 81. minuta kada je Brazilac Kleo sa penala postigao jedini gol za Partizan. Prethodno je Maksim Kaliničenko u 48. minutu doveo Dnjepar u vođstvo od 1:0.
Crno-beli su igrali bez Marka Lomića i Marka Jovanovića, koji su se juče potukli u hotelu u kome je odsela delegacija Partiana zbog čega im je plata odmah smanjena za 40 odsto.
Uprava Partizana najavila je i mogućnost da raskine ugovore sa Lomićem i Jovanovićem.
Fudbaleri Partizana su na pripremama u Antaliji igrali pet utakmica, a poraz su pretrpeli jedino na prvom susretu, sa rumunskim Brašovom (0:3). Potom su savladali japansku Hirošimu (2:0), igrali nerešeno sa austrijskim Ridom (0:0) i savladali bugarski Liteks (3:2).

Povezana vest:  JELEN SUPERLIGA, Vojvodina bez trenera, Ristovski podneo ostavku