partizan_skendija

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA

Crno beli otputovali u Skoplje

Crno beli su otputovali  u Skoplje na revanš meč drugog kola kvalifikacija Lige šampiona.

Pred Partizanom je zadatak odbrane beogradskih 4:0, ali osnovna misao je da se što pre postigne gol, koji bi otklonio dilemu oko konačnog pobednika.  Posao neće biti nimalo lak, jer ih očekuje protivnik željan revanša za debakl, koji ih je snašao u drugih 45 minuta beogradskog meča. Tu je i faktor domaćih navijača, koji će, po najavama, ispuniti stadion ’Filip II Makedonski’ u Skoplju.

Povezana vest:  KUP ITALIJE, Palermo prvi finalista Kupa Italije

Sinoć su crno-beli održali poslednji trening na Zemunelu, na kome je Stanojević ’bistrio’ neke dileme pred revanš sa Škendijom. Postoje neke dileme, ali neka to ostane i za nas dilema, bar do početka meča. Uglavnom, svi igrači iz tabora šampiona Srbije svesni su šta ih očekuje u glavnom gradu Makedonije i spremni su da odgovore svim iskušenjima tokom meča. Najvažnije je da se ponovi ozbiljan pristup iz prvog meča i da ekipa odigra odgovorno svih 90 i kusur minuta.

Povezana vest:  Ivanović: Za nas kvalifikacije tek sad počinju

Za večeras od 20.00h predviđen je i poslednji trening na poprištu odigravanja sutrašnje utakmice.