genk_prijateljski

PRED DUEL GENK – PARTIZAN

Genk izgubio u prijateljskom meču

Protivnik crno belih u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona belgijski šampion Genk poražen je danas u Kelnu u prijateljskom susretu protiv nemačkog vicešampiona Bajera  iz Leverkuzena sa 4:1 (1:1).

Bajer je poveo golom Šerlea, a pred kraj poluvremena izjednačio je Mađar Tot, koji je tokom prošle sezone bio pozajmljen holandskom Venlou. U drugom poluvremenu – potop.  Eren Derdijok, švajcarac u redovima Bajera triput je ciljao u metu i naneo katastrofu Genku, iako je u igru ušao samo četiri minuta pre postizanja prvog gola.