aleksandar_jevtic_cz_fudPoraz Zvezde od poljskog Leha

U poslednjoj prijateljskoj utakmici Crvene zvezde u Antaliji fudbaleri iz Ljutice Bogdana izgubili su od poljskog Leha iz Poznanja sa 3:1. Dve pobede, jedan nerešen rezultat i dva poraza skor su Zvezde u Turskoj.

Utešni gol za crveno bele postigao je Aleksandar Jevtić u 70. minutu, kada je poljska ekipa već vodila sa 3:0. Strelci za Leh bili su Manuel Arboleda u 15. minutu, Slavomir Pežko u 39. i reprezentativac Poljske Robert Levandovski u 60. minutu.

Povezana vest:  Vojvodina protivnik Zvezde u finalu Kupa Srbije

Crveno bela ekspedicija vraća se u Beograd u utorak gde će nastaviti pripreme za preostali deo sezone, a 27. februara igrači Zvezde igraju sa Jagodinom.

Zvezdini fudbaleri  su tokom priprema u Antaliji pobedili bugarski Liteks (2:0) i sarajevsku Slaviju (1:0), igrali nerešeno sa japanskom Hirošimom (1:1), a izgubili od austrijskog Matersburga (0:1) i Leha.