luiz_gustavo_bayern

Bajern do pobede u 91. minutu, poraz Dortmunda u Hofenhajmu

Fudbaleri Bajerna srećno i spretno stigli su do pobede na gostovanju u Volfsburgu sa 1:0 i popravili utisak posle startnog poraza na svom terenu protiv Menhengladbaha.

Jedini gol za Bavarce postigao je Brazilac Luiz Gustavo u 91. minutu, posle asistencije oporavljenog Frenka Riberija.

Branilac titule Dortmund poražen je na gostovanju u Hofenhajmu sa 1:0, a strelac pogotka bio je bosanski internacionalac Sejad Salihović u 9. minutu. Neven Subotić zbog povrede nije igrao za „milionere“.

Povezana vest:  Odbijena Sanjina žalba, plaća kaznu zbog posta na Instagramu

Posle poraza od Štutgarta na premijeri Šalke je popravio utisak protiv Kelna, a čak tri gola u ubedljivom trijumfu od 5:1 postigao je holandski reprezentativac Klas Jan Huntelar.

Fudbaleri Menhengladbaha i Štutgarta odigrali su nerešeno 1:1 (0:0). Domaćin je poveo golom Demsa u 67. minutu, a izjednacico je Kakau četiri minuta kasnije. Fudbaleri Menhengladbaha poslednjih 15 minuta igrali su sa igračem manje zbog isklučenja Bruvere, ali gosti iz Štutgarat nisu to uspelida iskoriste.

Povezana vest:  Milojević: Neka svi poskidaju dresove protiv Partizana