tosic_1_cz_ren

PLEJ OF ZA LIGU EVROPE

Duško Tošić: Na redu je revanš, na sve ili ništa!

Ekipa Crvene zvezde na Marakani je u prvom meču plej ofa za Ligu Evrope izgubila od Francuskog Rena sa 2:1. Pred 50.000 – 55.000 navijača prvih 30 minuta su crveno beli izgledali kao bilo koja evropska ekipa koja se takmiči u Ligi šampiona a ne da se bori za ulazak u Ligu Evrope.

Povezana vest:  Ćavi odbio ponudu Reala na početku karijere

Po levoj strani napadao je Duško Tošić i bio je pretnja za protivnika tolika das u Francuzi morali dag a udvajaju. U finišu je posle sjajnog solo prodora mogao i da izjednači, ali nije uspeo.

-Nažalost, izgubili smo! Dobro smo krenuli, ali nas je gol Pitroipe presekao. Ne znam šta se desilo u nastavku. Nije u pitanju fizička sprema. Francuzi su iskusna i dobra ekipa. Za razliku od nas svaki vikend igraju jake utakmice u šampionatu. Ne treba previše da žalimo. U revanšu idemo na sve ili ništa – veli Tošić.