engleska_logo

Aston Vila i Vulverhempton igrali nerešeno, Di Santo za pobedu Vigana

Fudbaleri Aston Vile i Vulverhemptona ostali su neporaženi posle današnjeg prvog meča Premijer lige, pošto su odigrali 0:0. Domaća Aston Vila je napadala, uglavnom u prvom poluvremenu, ali su se gosti odbranili.

Vulfsi su prošle sezone jedva izbegli ispadanje iz lige, a ovim rezultatom osvojili su i sedmi bod u sezoni. Vila ima pet bodova.

Povezana vest:  Poljski policajci specijalno opremljeni za EP 2012.

Argentinac Franko Di Santo postigao je oba gola za današnju pobedu Vigana od 2:0 nad Kvins park rendžersom u trećem kolu fudbalskog prvenstva Engleske. Vigan je tako ostao neporažen ove sezone. Bivši napadač Čelsija dao je golove u 41. i 66. minutu.

Vigan je prošle sezone tek u poslednjem kolu izbegao ispadanje iz lige, a ovu je počeo sa dve nerešene utakmice i jednom pobedom.

KPR je novi premijerligaš, a na ovoj utakmici je tri puta pogađao stativu. Ekipa iz Londona za sada ima pobedu i dva poraza. U timu nije bilo pojačanja Džoija Bartona, koji je juče došao i još nije registrovan.