Gomis_Lion

Lion slavio u Dižonu i došao na vrh tabele

Fudbaleri Liona pobedili su večeras Dižon na gostovanju sa 2:1 (1:1) u petom kolu francuskog prvenstva i na kratko zuzeli vrh tabele, pošto vodeći Monpelje očekuje duel sa Nicom.

Lion je poveo golom Maksima Ganalonsa posle asistenicije Kima Kalstroma, dok su gosti do pobde došli posle gola Bafetimbe Gomisa, koji je glavom savladao protivničkog golmana.

Povezana vest:  Mesi i Ronaldo predvode 30 kandidata za Zlatnu loptu

Na drugu poziciju probio se Lil nakon preokreta u Sent Etjenu, a Tuluz je golom Kapua u 91. minutu stigao do sva tri boda u duelu protiv Kaena. Za goste je do 78. minuta igrao srpski internacionalac Pavle Ninkov.