jelensuperliga logo

JELEN SUPERLIGA

Subotičani bolji od OFK Beograda, prve pobede Novog Pazara i BSK Borče

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u šestom kolu domaćeg prvenstva OFK Beograd sa 3:2 (2:0) i tako naneli „romatičarima“ četvrti poraz ove sezone.

Subotičani su u finišu prvog poluvremena stekli visoku prednost golovima Vidaka Bratića u 40. i Nemanje Čovića u 45. minutu. Prednost gostiju je smanjio Milan Purović u 50. a na 3:1 povećao jeVladimir Torbica u 70. minutu. Konačan 3:2 postavio je Mladen Popović iz penala u 73. minutu.

Crnogorski internacionalac i bivši napadač Crvene zvezde Milan Purović smanjio je prednost gostiju u 50. minutu, a Spartak je preko Torbice ponovo došao do dva gola viška. Konačan rezultat postavio je u Popović u 73. minutu iz penala.