nemacka_logo copy

Štutgart slavio u Kajzerslauternu

Fudbaleri Štutgarta pobedili su večeras na gostovanju ekipu Kajzerslauterna sa 2:0 u prvoj utakmici osmog kola prvenstva Nemačke.

Nakon prvog poluvremena u kojem navijači nisu mogli da vide mnogo toga zanimljivog, Štutgart je u nastavku utakmice osigurao novu pobedu, treću u poslednje četiri utakmice.

Gosti su poveli u 52. minutu, a strelac je bio Kakau. Pobedu Štutgarta potvrdio je Kalid Bularuž u 69. minutu.

Povezana vest:  Tuhel: Teško je protiv Zvezde u Beogradu, ponosan sam na svoj tim

Ekipa Kajzerslauterna je u završnici imala nekoliko solidnih prilika za gol, ali nije uspela da utakmicu učini neizvesnijom i interesantnijom.

Reprezentativac Srbije i član Štutgarta Zdravko Kuzmanović nije bio ni na klupi gostujećeg tima.