zlatan_ibrahimovic_milan

Milan ubedljiv, Parma odnela bodove iz Napulja

Fudbaleri Milana večeras su na svom terenu ubedljivo savladali Palermo sa 3:0 i u šestom kolu Serije A pokazali da počinju da izlaze iz krize, dok je Napoli neprijatno iznenadio navijače i kod kuće izgubio od Parme sa 2:1.
Rosoneri su veći deo prvog poluvremena potrošili pokušavajući da otključaju sicilijansku „bravu“, a to je pošlo za rukom Antoniju Noćerinu u 40. minutu.
Ekipa Milana je do drugog pogotka došla u 55. minutu, kada je Zlatan Ibrahimović asistirao Robinju, a Brazilac smireno poslao loptu iza leđa golmana Palerma.
Konačan rezultat postavio je Antonio Kasano u 65. minutu, posle asistencije Ignacija Abatea.
Fudbaleri Parme su na gostovanju u Napulju iznenadili učesnika Lige šampiona i zasluženo odneli sva tri boda.
Gosti su poveli preko Masima Gobija u 57. minutu, Napoli je izjednačio pogotkom Ðuzepea Maskare u 76. minutu, a trijumf Parmi doneo je Frančesko Modesto u 82. minutu.