Aleksandar Kolarov Manchester City Jason Lowe of Blackburn Rovers

Kolarov strelac u teškoj pobedi Sitija protiv Vulvsa

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su danas Vulverhempton sa 3:1 (0:0), u utakmici 10. kola engleske Premijer lige i nastavili sjajan pobedonosni niz.

Međutim, za razliku od prošlonedeljnog istorijskog duela sa Junajtedom kada su postigli šest golova, ali i duela sa Vulvsima u Liga kupu prethodne srede kada su brojali do pet, danas su se poprilično namučili da osvoje bodove.

Povezana vest:  UEFA uvodi gol tehnologiju na EP, LŠ i LE

Posle prvog poluvremena nije bilo golova, ali su u nastavku Edin Džeko i Aleksandar Kolarov uspeli da se upišu u strelce.

Problem je nastao kada je kapiten Vensan Kompani u 74. minutu skrivio penal, dobio crveni karton, a Stiven Hant smanjio sa bele tačke.

Ipak, u nadoknadi vremena Adam Džonson overio je trijumf.

Rezultati i strelci 10. kola Premijer lige:

Mančester Siti – Vulverhempton 3:1 (Džeko 52, Kolarov 67, Džonson 90+1 – Hant 75. penal).