Mesi spasao Barselonu poraza, Realu tri boda prednosti

Gol Lionela Mesija u nadoknadi vremena spasao je večeras Barselonu poraza u 12. kolu fudbalskog prvenstva Španije, u kojem je odigrala 2:2 protiv Atletika u Bilbau.

Real Madrid je tako stekao tri boda prednosti na vrhu tabele, pošto je danas „isprašio“ Osasunu sa 7:1. Kristijano Ronaldo zabeležio je svoj četvrti het-trik od početka sezone u svim takmičenjima.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Grupa A: Inter i Totenhem osigurali osminu finala

Atletik Bilbao poveo je večeras golom Andera Erere, da bi Sesk Fabregas doneo izjednačenje. Delovalo je da će tim iz Baskije odneti pobedu posle autogola Đerarda Pikea u 80. minutu, ali je Mesi u 91. minutu postigao svoj 14. gol u prvenstvu.

Barselona je od početka sezone odigrala 18 utakmica i nije pretrpela nijedan poraz.