Sissoko_Menez_PSG

Pari Sen Žermen odoleo u Bordou

Fudbaleri Pari Sen Žermena igrali su večeras u Bordou protiv istoimenog domaćeg tima nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 13. kola prvenstva Francuske.
Ovim rezultatom Parižani su na čelu tabele zadržali prednost od tri boda nad drugoplasiranim Monpeljeom, koji je ranije večeras takođe kao gost ostao neporažen u Sent Etjenu (1:1).
Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, a strelci su bili Gufran u 13. za Bordo i Sisoko u 10. minutu za Pari Sen Žermen.
Odigrano ranije večeras: Okser – Tuluz 2:0, Nansi – Brest 2:1, Kaen – Dižon 3:0, Lorijan – Ajačio 2:0, Sošo – Olimpik Lion 2:1, Olimpik Marsej – Nica 2:0, Ren – Valensijen 1:1, Sent Etjen – Monpelje 1:1.
Odigrano juče: Lil – Evijan 1:1.
Tabela: Pari Sen Žermen 30 bodova, Monpelje 27, Lil 24, Olimpik Lion 23, Ren 22, Tuluz 22, Lorijan 20, Olimpik Marsej 18, itd.
Povezana vest:  Lev: Da ispratimo lošu godinu dobrim rezultatom